HBO-programma De HBO-programma’s bestaan uit 1 tot 4 modules en duren 3 maanden tot 1 jaar. Bij HBO-programma's van 3 of 4 modules werk je aan een eindopdracht. Met het diploma van een HBO-programma kun je versneld doorstuderen naar een Bachelorgetuigschrift bij Hogeschool NCOI.
6 dagen
Dag
Ervaren en gecertificeerde trainers
Lean gaat over vergroten van waarde voor de klant. Dit wordt onder andere bereikt door processen effectiever en efficiënter in te richten. In deze opleiding leer je hoe je de bedrijfsprocessen in je organisatie continu systematisch kunt verbeteren. Door middel van het officiële lean denken en de systematische onderzoekstechniek Six Sigma spoor je de oorzaken van verspilling in je organisatie op. Je maakt de processen meetbaar en verbetert de procesprestaties. Vervolgens ga je aan de slag met het implementeren van verbeterprojecten. Deze opleiding wordt verzorgd door onze businesspartner NCOI.
In deze opleiding vergaar je kennis van fundamentele thema’s die ten grondslag liggen aan het optimaliseren van bedrijfsprocessen. Daarvoor volg je de logische stappen van het optimaliseringsproces. Je verdiept je in principes, leert technieken beheersen om relevante data te verwerken en legt op deze wijze de onderliggende oorzaken van verspillingen bloot. Je beschrijft processen, onderzoekt resultaten en maakt grondige analyses. Op basis van al je inzichten implementeer je verbeterprojecten en elimineer je verspillingen.
Het programma wordt verzorgd door ervaren docenten die zelf werkzaam zijn op Green Belt-niveau. Door middel van praktische opdrachten maken de docenten de theorie voor jou toepasbaar en bereiden ze je uitstekend voor op de praktijk. Ook beschik je gedurende de opleiding over actuele literatuur en kun je gebruikmaken van onze moderne online leeromgeving. Binnen deze leeromgeving vind je alle relevante informatie rondom je studie en kun je communiceren met docenten en medestudenten.
Dit programma wordt op HBO-niveau verzorgd. Voor dit programma gelden geen specifieke vooropleidingseisen.
Ongeveer 5-7 uur per bijeenkomst.
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Deze praktijkgerichte opleiding is speciaal ontwikkeld voor afdelings-, project-, proces- en businessmanagers die de Lean Six Sigma-methode toepassen of willen toepassen in de dagelijkse bedrijfsvoering om continue verbetering van werkprocessen te realiseren.
(6 dagen)
(4 dagen)
Na afronding van de modules ontvang je van NCOI het certificaat van deelname 'Lean Six Sigma Green Belt'.
Je wordt conform de richtlijnen van de LSSA (Lean Six Sigma Academy) opgeleid. Indien je het internationaal erkende certificaat Lean Six Sigma Green Belt wilt behalen, kun je het officiële LSSA-examen Lean Six Sigma Green Belt doen. Dit examen is niet inbegrepen in de opleiding. Je kunt je aanmelden voor dit certificeringstraject via de website van de LSSA.
Computrain regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief-btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je jouw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%. Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw. Wordt er enkel een totaalprijs vermeld, dan kan het zijn dat op een deel van deze samengestelde prijs btw van toepassing is.
HBO-programma De HBO-programma’s bestaan uit 1 tot 4 modules en duren 3 maanden tot 1 jaar. Bij HBO-programma's van 3 of 4 modules werk je aan een eindopdracht. Met het diploma van een HBO-programma kun je versneld doorstuderen naar een Bachelorgetuigschrift bij Hogeschool NCOI.
6 dagen
Dag
Ervaren en gecertificeerde trainers