Klassikaal Dit is een leervorm waarbij je tijdens 1 tot 5 aaneengesloten dagen klassikale theorie krijgt aangeboden van een trainer waarna je deze theorie in de praktijk brengt middels opdrachten op een pc. De verhouding tussen theorie en opdrachten is ongeveer 50/50. Deze combinatie zorgt voor een optimale verwerking van de leerstof.
Dag, Zaterdag, Avond en E-learning
Ervaren en gecertificeerde trainers
Startgarantie Deze training gaat gegarandeerd van start. Kijk voor de startmogelijkheden in de planning.
Deze training is ontwikkeld door de Red en Blue Team experts van Fox-IT. Als je een IT’er bent met technische kennis, maar zonder cybersecurityachtergrond leer je hier hoe aanvallers te werk gaan en welke technieken ze gebruiken. Daarnaast weet je na de training hoe je aanvallen kunt herkennen en hoe je deze zou kunnen detecteren. Dit is helemaal up-to-date en wordt ook nog eens aangevuld met verhalen uit de dagelijkse praktijk. Deze training wordt verzorgd door Security Academy.
Na afloop van deze training ben je sneller in staat om een hack te herkennen. Hiermee bespaar je een organisatie een hoop ellende. Ook ben je je bewust van de risico's die een organisatie loopt en hoe je mogelijke aanvallen kunt voorkomen.
Deze training is geschikt voor ICT'ers, systeembeheerders of IT-managers die meer willen weten over cybercrime in de praktijk.
Tijdens deze training leer je wat er moet gebeuren wanneer er een cyberincident plaatsvindt en welke basisprincipes er komen kijken bij een forensische analyse. Onder begeleiding van een zeer ervaren cybersecuritydocent van Fox-IT krijg je een breed inzicht in Attack & Defend. Op deze manier kun jij ervoor zorgen dat je organisatie zo min mogelijk last heeft van incidenten.
Voor het volgen van deze training is geen specifieke voorkennis vereist.
Computrain gebruikt actueel studiemateriaal.
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Na afloop van de training ontvang je het deelnamecertificaat 'Attack and Defend'.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Computrain regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief-btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je jouw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%. Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw. Wordt er enkel een totaalprijs vermeld, dan kan het zijn dat op een deel van deze samengestelde prijs btw van toepassing is.