Klassikaal Dit is een leervorm waarbij je tijdens 1 tot 5 aaneengesloten dagen klassikale theorie krijgt aangeboden van een trainer waarna je deze theorie in de praktijk brengt middels opdrachten op een pc. De verhouding tussen theorie en opdrachten is ongeveer 50/50. Deze combinatie zorgt voor een optimale verwerking van de leerstof.
4 dagen
Dag
Ervaren en gecertificeerde trainers
Startgarantie Deze training gaat gegarandeerd van start. Kijk voor de startmogelijkheden in de planning.
De training Business- en Informatieanalyse (Methoden en Technieken) geeft een compleet overzicht van het vakgebied informatieanalyse, de aanpak, methoden en technieken, inclusief toepassing in je werkomgeving. Het gaat vooral om de achterliggende concepten, niet om de technieken zelf. De informatieanalist kan zo kiezen voor andere methoden en technieken die dezelfde concepten ondersteunen. Het evalueren van vergelijkbare methoden en technieken komt deels aan bod.
Na afloop van deze training:
Je bent verantwoordelijk voor of betrokken bij het analyseren van bedrijfsprocessen, het vaststellen van de informatiebehoefte, het zoeken van mogelijke oplossingsrichtingen, alsmede het formuleren van systeemeisen. Je bent bijvoorbeeld informatieanalist en/of businessanalist.
De kennisoverdracht vindt plaats door middel van presentaties, individuele oefeningen, groepswerk en discussies. Een uitgebreide praktijkcase loopt als rode draad door de training.
Er worden geen specifieke vooropleidingseisen gesteld aan deze training.
Computrain gebruikt het meest actuele studiemateriaal, dat perfect aansluit bij de eisen van deze training. Je maakt gebruik van literatuur en beschikt over een moderne online leeromgeving. Deze online leeromgeving bevat alle informatie die je voor de studie nodig hebt.
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Na actieve deelname aan de bijeenkomsten ontvang je het bewijs van deelname 'Business- en Informatieanalyse (Methoden en Technieken)’.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Computrain regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief-btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je jouw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%. Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw. Wordt er enkel een totaalprijs vermeld, dan kan het zijn dat op een deel van deze samengestelde prijs btw van toepassing is.