Developing in Agentic AI Systems (GH-600)
Aan de slag met AI-agents

Developing in Agentic AI Systems (GH-600)
In het kort
In deze training leer je hoe je door agents gestuurde AI-systemen ontwikkelt, implementeert en beheert binnen GitHub en moderne softwareontwikkelprocessen. Je ontdekt hoe je AI-agents integreert in de volledige SDLC, van het ontwerpen van agentarchitecturen en configureren van tools en omgevingen tot het beheren van geheugen, status en uitvoering.
Daarnaast leer je hoe je agentprestaties optimaliseert, governance toepast en meerdere agents effectief laat samenwerken. Met praktische oefeningen ontwikkel je de vaardigheden om AI-agents veilig, betrouwbaar en efficiënt in productieomgevingen te beheren, met GitHub als centraal besturingsvlak.
In deze training leer je hoe je door agents gestuurde AI-systemen ontwikkelt, implementeert en beheert binnen GitHub en moderne softwareontwikkelprocessen. Je ontdekt hoe je AI-agents integreert in de volledige SDLC, van het ontwerpen van agentarchitecturen en configureren van tools en omgevingen tot het beheren van geheugen, status en uitvoering.
Daarnaast leer je hoe je agentprestaties optimaliseert, governance toepast en meerdere agents effectief laat samenwerken. Met praktische oefeningen ontwikkel je de vaardigheden om AI-agents veilig, betrouwbaar en efficiënt in productieomgevingen te beheren, met GitHub als centraal besturingsvlak.
Voor wie
Deze training is ontwikkeld voor AI-engineers, developers, DevOps engineers, app makers en solution architects van een gevorderd niveau.
Voorkennis
Om aan deze training deel te kunnen nemen moet je ervaring hebben met SDLC-werkstromen, GitHub en het ontwikkelen, integreren en beheren van AI-agents in productieomgevingen. Ook ben je bekend met codekwaliteit, beveiliging en reviewprocessen en heb je ervaring met coding agents, waaronder GitHub Copilot, MCP-servers en het configureren van aangepaste agents, instructies en tools.
Studiemateriaal
Tijdens deze training wordt gebruikgemaakt van officieel, digitaal, Engelstalig Microsoft Official Courseware (MOC).
Tevens beschik je over een zeer moderne online leeromgeving, e-Connect. Deze omgeving bevat alle informatie die je voor de training nodig hebt en aanvullende informatie. Daarnaast kun je makkelijk communiceren met de andere deelnemers.
Aanpak
Het gedegen programma van deze klassikale training is erop gericht dat je het geleerde direct kunt toepassen in je praktijksituatie. De zeer ervaren en gecertificeerde trainer van Computrain behandelt de theorie en laat met diverse demonstraties zien hoe deze toe te passen in de praktijk. Je gaat aan de slag met verschillende oefeningen waardoor een optimale verwerking van de leerstof wordt bewerkstelligd. De verhouding tussen theorie en praktijk is ongeveer 50-50.
Klassikaal of virtual classroom
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Het is ook mogelijk om het programma digitaal te doen: in virtual classroom. Je kunt dan op een zelf gekozen werkplek online de lessen volgen. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Trainingsvormen en werkwijze op onze website.
Wil je dit programma graag op een eigen locatie volgen, specifiek afgestemd op de behoeften van jouw team? Bekijk onze maatwerk- en incompanymogelijkheden.
Meer weten over de kosten van deze opleiding? Vraag dan een persoonlijk kostenoverzicht aan, volledig afgestemd op jouw opleidingswensen.
Wat ga je leren?
Inhoud
Developing in Agentic AI Systems part 1 of 2
- Foundation of Agentic AI in GitHub
- Designing Agent Architecture and SDLC Integration
- Tooling, MCP, and Agent Execution Environments
Developing in Agentic AI systems part 2 of 2
- Multi-Agent Systems and Orchestration
- Memory, State and Evaluation
- Governance, Guardrails, and Operations
Examen
Met deze training ben je uitstekend voorbereid op het examen 'Developing in Agentic AI Systems (GH-600)'. Dit examen is inbegrepen in de kosten. Je kunt je voor dit examen aanmelden via Pearson Vue. Je kunt zelf bepalen op welk tijdstip en locatie je een examen aflegt.
Met dit examen ontvang je de Microsoft-certificering 'Developing in Agentic AI Systems (GH-600)'. Tevens ontvang je het deelnamecertificaat ‘Developing in Agentic AI Systems (GH-600)’ van Computrain.
Alle kosten in één overzicht
Weet precies waarvoor je betaalt, zodat je zonder zorgen aan je opleiding kunt beginnen.
De hierboven vermelde totaalprijs is exclusief btw en geldt wanneer je de opleiding zelf betaalt bij betaling in één termijn. Je kunt bij langere opleidingen ook per jaar of per maand betalen.
Studie- en lesmateriaal
Je ontvangt alles wat je nodig hebt om succesvol te studeren, waaronder:
✓ Toegang tot het online leerplatform
✓ Leslocatie met uitgebreide lunch
*Arrangement- & locatiekosten
Volg je de opleiding op locatie? Dan zorgen wij voor een inspirerende leeromgeving met koffie, thee en een uitgebreid lunchbuffet. De kosten hiervoor hangen af of je voor de dag- of avondvariant kiest. Vraag hiervoor het kostenoverzicht aan. Kies je voor de online variant? Dan betaal je uiteraard geen arrangementskosten.
Je kunt alvast geheel vrijblijvend een plek reserveren voor deze opleiding. Vul het formulier in, dan nemen we contact met je op om je inschrijving samen af te ronden.
Bekijk beschikbare startdata!
Bekijk hieronder onze actuele lesplanning en schrijf je in voor een startdatum naar keuze.
Eerstvolgende startdatum
Misschien vind je deze opleidingen ook interessant

Hulp nodig bij je opleidingskeuze?
Heb je na het lezen van alle informatie vragen of twijfel je nog ergens over? Onze opleidingsadviseurs geven je graag gratis en vrijblijvend persoonlijk studieadvies, op basis van jouw leerdoelen en behoeften. Laat je gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op om het advies te bespreken. Computrain hecht waarde aan toegankelijkheid en gelijke deelname. Heb je specifieke vereisten of behoefte aan extra ondersteuning bij je deelname aan de training, dan kun je dit vooraf bij ons aangeven.