Trainingen Tijdens een training staan je eigen praktijk en het ontwikkelen van je vaardigheden altijd centraal. De vaardigheden die je tijdens de training opdoet, kun je direct in je eigen werkomgeving toepassen.
1 dag
Dag
Ervaren en gecertificeerde trainers
ArchiMate® biedt een uniforme taal voor onder andere architecten, consultants en managers. Je leert in deze training hoe je de taal kunt aanpassen door additionele attributen toe te passen binnen elementen en relaties. Na afloop ontvang je een deelnamecertificaat ‘ArchiMate® Practitioner Level 2’ en ben je – met additionele zelfstudie – voorbereid op het examen ArchiMate® 3 Practitioner. De kosten voor dit examen zijn inbegrepen bij de trainingskosten.
Na afloop van deze training:
De training is bedoeld voor ervaren consultants, business- en IT-architecten die de training ArchiMate® Foundation Level 1 hebben afgerond.
Deze klassikale training wordt verzorgd door ervaren en deskundige docenten, die zelf in de praktijk actief zijn. Je krijgt vele groepsopdrachten en cases, waarin de theorie voortdurend in verband wordt gebracht met de dagelijkse praktijk.
This ArchiMate® Practitioner Level 2 course is being run by Computrain in association with Bizzdesign and is accredited by The Open Group®. ArchiMate® is a registered trademark of The Open Group® in the United States and other countries.
Je hebt de training ArchiMate® Foundation Level 1 gevolgd en het examen behaald.
In deze training wordt gebruikgemaakt van Engelstalig studiemateriaal dat beschikbaar wordt gesteld via de online leeromgeving. Deze omgeving bevat alle informatie die je voor de training nodig hebt en aanvullende informatie.
Na afloop van deze training ontvang je het deelnamecertificaat ‘ArchiMate® 3.1 Training course Practitioner Level 2’. Het Level 2-examen kun je op een door jou te kiezen moment bij een Pearson Vue Testing Center van je keuze afleggen. Hiervoor ontvang je van ons de examenvouchers. De prijs van de training is inclusief examens. De examens worden in het Engels afgenomen.
Om je voor te bereiden op het examen dien je rekening te houden met zelfstudietijd naast de trainingsdagen. Dit is ongeveer 10-20 uur.
Na het volgen van deze training:
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Computrain regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief-btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je jouw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%. Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw. Wordt er enkel een totaalprijs vermeld, dan kan het zijn dat op een deel van deze samengestelde prijs btw van toepassing is.