Klassikaal Dit is een leervorm waarbij je tijdens 1 tot 5 aaneengesloten dagen klassikale theorie krijgt aangeboden van een trainer waarna je deze theorie in de praktijk brengt middels opdrachten op een pc. De verhouding tussen theorie en opdrachten is ongeveer 50/50. Deze combinatie zorgt voor een optimale verwerking van de leerstof.
3 dagen
Dag
Ervaren en gecertificeerde trainers
Startgarantie Deze training gaat gegarandeerd van start. Kijk voor de startmogelijkheden in de planning.
Tijdens deze training ga je vanuit verschillende invalshoeken de activiteiten bekijken bij een businessanalyse, oftewel: ontdekken en leveren. Je krijgt handvatten aangereikt om een businessanalyse zelfstandig te kunnen uitvoeren in Agile Teams. Het verklaart de rol van een analist en zijn samenwerking met interne en externe belanghebbenden om de klus te klaren.
Na afloop van deze training:
Deze training is geschikt voor iedereen die het Agile-gedachtegoed vanuit de bedrijfsvoering wilt begrijpen. Je bent bijvoorbeeld businessarchitect, businessanalist, projectmanager of businessmanager.
Het intensieve programma van deze training bestaat uit theorie, demo’s, praktijkopdrachten en discussie.
Voor het volgen van deze training heb je enige kennis nodig van businessanalyse en Agile of Scrum.
Computrain gebruikt actueel, Engelstalig studiemateriaal.
De training wordt afgerond met een examen BCS Agile Business Analysis. Je ontvangt hiervoor een voucher waarmee je het examen zelf in kunt boeken en plannen.
Ontdek diverse subsidies die je kunnen helpen bij het verlagen van je studiekosten, of je nu zelf betaalt of je werkgever. Hieronder vind je een handig overzicht van de beschikbare regelingen.
Regelingen voor de student:
Regelingen voor de werkgever:
Bekijk per regeling welke voorwaarden en voordelen van toepassing zijn op onze pagina over subsiedieregelingen.
Opleiding op locatie
Bij Computrain regelen wij een arrangement voor jou bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. Het dagarrangement is inclusief een uitgebreide lunch. De arrangementskosten bedragen € 25,- per dag of € 5,50 per avond. Als er locatiekosten vermeld worden in het kostenoverzicht, worden deze kosten aan je doorberekend. De locatiekosten bedragen € 29,50 per dag of € 10,- per avond.
Let op: alle bovenstaande bedragen zijn exclusief btw.
Virtual Classroom of E-learning
Wanneer je ervoor kiest om een van onze opleidingen online via een e-learning of virtual classroom te volgen, worden er geen locatie- en arrangementkosten in rekening gebracht.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Bekijk het menu met extra mogelijkheden en bijbehorende kosten. Dit menu vind je ook in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, HBO Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.