Klassikaal Dit is een leervorm waarbij je tijdens 1 tot 5 aaneengesloten dagen klassikale theorie krijgt aangeboden van een trainer waarna je deze theorie in de praktijk brengt middels opdrachten op een pc. De verhouding tussen theorie en opdrachten is ongeveer 50/50. Deze combinatie zorgt voor een optimale verwerking van de leerstof.
2 dagen
Dag
Ervaren en gecertificeerde trainers
Startgarantie Deze training gaat gegarandeerd van start. Kijk voor de startmogelijkheden in de planning.
Scrum is wereldwijd de meest gebruikte methode om op een agile manier producten te ontwikkelen. Gedurende deze training wordt het scrum framework toegelicht vanuit het perspectief van product owners. Onder begeleiding van een zeer ervaren trainer wordt het belang en de rol van de product owner voor een scrumteam toegelicht vanuit de taken en verantwoordelijkheden van agile productmanagement. Dit is de officiële Scrum.org PSPO-training inclusief het bijbehorende examen.
Deze training is zeer geschikt voor iedereen die binnen een organisatie de rol van product owner op zich wil nemen, of die veel met product owners en/of scrum te maken heeft.
Het programma van deze klassikale training bestaat uit praktische opdrachten in teams, discussies en hands-on oefeningen, aangevuld met relevante theorie. De ervaren scrumtrainer begeleidt je uitstekend in het leggen van de koppeling naar je eigen praktijk.
Voor het volgen van de training is het gewenst dat je beschikt over kennis en/of ervaring op het gebied van productontwikkeling.
Computrain gebruikt het meest actuele, officiële, Engelstalige studiemateriaal. Tevens beschik je over een moderne online leeromgeving, e-Connect. Deze omgeving bevat alle informatie die je voor de training nodig hebt en aanvullende informatie. Daarnaast kun je makkelijk communiceren met de overige deelnemers.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent én digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Inbegrepen bij deze training is het Scrum.org assessment PSPO 1, waarmee je je kennis kunt aantonen. Slaag je voor dit online assessment, dan krijg je de PSPO 1-certificering.
Deze training duurt 2 dagen.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Computrain regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief-btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je jouw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%. Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw. Wordt er enkel een totaalprijs vermeld, dan kan het zijn dat op een deel van deze samengestelde prijs btw van toepassing is.