HBO-programma Een HBO-programma is opgebouwd uit een of meerdere modules van een erkende HBO-opleiding. Met een HBO-programma verdiep en/of verbreed je je kennis over een bepaald onderwerp, thema of vakgebied op HBO-niveau. Na het afronden van een HBO-programma kun je mogelijk vrijstelling ontvangen om verder te studeren in een volledige, erkende HBO-opleiding.
6 maanden
Avond, Dag, Zaterdag en E-learning
Ervaren en gecertificeerde trainers
De vraag naar goede securityspecialisten groeit enorm. Een van de oorzaken van de groeiende vraag is de invoering van de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG), maar ook de steeds complexer wordende IT-infrastructuur speelt een rol. Wil je actueel inzicht in de IT-infrastructuur, databeheer en securitymanagement? Volg dan dit HBO-programma. Je gaat diep in op datamanagement, cybersecurity, risicoanalyse en risk treatment. Wij leiden je op tot de specialist op het gebied van security en datamanagement met uitstekende carrièrekansen. Dit programma wordt uitgevoerd door onze businesspartner NCOI.
Je wilt je verder verdiepen in datamanagement en -analyse en het beveiligen van gegevens. Je hebt interesse om je te ontwikkelen tot informatiemanager, securitymanager, BI-professional of een andere dataspecialist.
In dit HBO-programma ga je aan de slag met de combinatie datamanagement en veiligheid. Je krijgt inzicht in het beheer van data en het gebruik hiervan voor analyses en modellen. Daarnaast ga je in op het veilig opslaan en gebruiken van gegevens. Je krijgt inzicht in de risico's en gevaren en gaat aan de slag met onderwerpen als compliance, hacking en privacy. Je werkt gericht aan de praktische toepassing hiervan in je werk. De lessen worden verzorgd door docenten uit de praktijk.
Dit programma wordt op HBO-niveau verzorgd. Voor dit programma gelden geen specifieke vooropleidingseisen.
Ongeveer 5-7 uur per bijeenkomst.
In het programma maak je gebruik van de meest actuele literatuur en heb je toegang tot een zeer moderne online leeromgeving. Deze omgeving bevat alle informatie die je voor de studie nodig hebt, met daarin de voorbereiding voor elke les, alle opdrachten en aanvullende informatie.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn.
Behoefte aan meer flexibiliteit? Met de lesvariant e-learning studeer je in je eigen tijd en in je eigen tempo op afstand. Je wordt online begeleid door een ervaren docent.
Voor de unieke combinatie van beide lesvarianten kies je voor virtual classroom. Hierbij volg je de lessen op vaste tijdstippen, met een docent én digitaal. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
(6 bijeenkomsten)
(6 bijeenkomsten)
Je rondt beide modules af met een praktijkgerichte opdracht. Behaal je voor beide modules een voldoende, dan ontvang je het diploma ‘HBO Security en Datamanagement‘ van NCOI.
Wil je meer weten over de opbouw van onze opleidingen? Zie dan opbouw HBO.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Computrain regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief-btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je jouw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%. Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw. Wordt er enkel een totaalprijs vermeld, dan kan het zijn dat op een deel van deze samengestelde prijs btw van toepassing is.