Deze cursus begint daar, waar de cursus Word Basis I ophoudt. Met deze cursus verdiep je je Word-kennis en -vaardigheden en krijg je meer complexe onderwerpen onder de knie. Alinea's zijn de bouwstenen van je tekst. Daarom komen de opmaakmogelijkheden van alinea’s in deze cursus uitgebreid aan bod. Ook het werken met meer documenten tegelijk is onderdeel van de cursus. En dat je daarbij dan kiest voor Computrain is logisch, want als Microsoft Gold Learning Partner is Computrain gewoon de beste keuze.
This course is delivered in Dutch with Dutch courseware. Delivery in English is possible when required or preferable. In that case, feel free to contact our sales department at 030-2348500.
Voor wie
Voor alle gebruikers van alle versies van Word die problemen ondervinden met indelen en opmaak, zoals inspringen, het gebruik van tabs, genummerde lijsten en lijsten met opsommingstekens.
Aanpak
Tijdens deze klassikale cursus waarin theorie en praktijk elkaar afwisselen, leer je het instellen van de alineaopmaak, een onderwerp waar veel gebruikers problemen mee ondervinden. Je oefent bijvoorbeeld met items als het gebruik van tabs, inspringen, lijsten maken met automatische nummering of opsommingstekens en het instellen van automatische witruimte voor en na een alinea.
Tijdens de cursus wordt gebruikgemaakt van Word 365. Werk je met een andere versie van Word, dan is deze cursus ook geschikt voor jou. In een door Computrain ingericht leslokaal kun je kiezen of je met de Nederlandse of Engelse versie van het programma wilt werken.
Voorkennis
Voor het volgen van deze cursus is voorkennis op het niveau van de cursus Word Basis I nodig. Dat wil zeggen dat je alle onderwerpen die in de Word Basis I zijn behandeld kent en kan toepassen.
Aan de hand van de Cursuswijzer op onze website kun je bepalen of je over voldoende voorkennis beschikt voor het succesvol volgen van deze cursus.
Heb je vragen over het niveau van de cursus? Neem dan contact op met onze ervaren opleidingsadviseurs.
Studiemateriaal
Het cursusmateriaal is door de specialisten van Computrain zelf geschreven. In het studiemateriaal zijn zowel de Nederlandse als Engelse menuopdrachten opgenomen.
Tevens beschik je over een online leeromgeving, e-Connect. Deze omgeving bevat alle informatie die je voor de cursus nodig hebt. In de online leeromgeving kun je makkelijk communiceren met de docent en de andere deelnemers.