Met deze cursus rond je de PowerPoint-cursuscyclus af en na afloop mag je je met recht PowerPoint-expert noemen, omdat het programma geen geheimen meer voor je heeft. Computrain heeft jarenlange ervaring met het trainen van beginnende en gevorderde gebruikers van PowerPoint. Dus kiezen voor een PowerPoint-cursus bij Computrain, de grootste en beste PowerPoint-opleider van werkend Nederland, is een uitstekende keuze.
This course is delivered in Dutch with Dutch courseware. Delivery in English is possible when required or preferable. In that case, feel free to contact our sales department at 030-2348500.
Voor wie
Voor ervaren gebruikers van alle versies van PowerPoint die aangepaste lay-outs willen ontwerpen, meer inzicht willen hebben in grafische bestandsformaten en over een tabblad willen beschikken met hun favoriete opdrachten.
Aanpak
Tijdens deze intensieve, klassikale cursus waarin theorie en praktijk elkaar afwisselen, leer je technieken om sjablonen te maken, bestaande uit modellen, kleurencombinaties, lettertypen, effecten en achtergronden. Met deze sjablonen kun je vervolgens een huisstijl ontwerpen. Er wordt aandacht besteed aan pixels en vectoren en de mogelijkheid om aan het lint een eigen favoriet tabblad toe te voegen.
Tijdens de cursus wordt gebruikgemaakt van PowerPoint 365. Werk je met een andere versie van PowerPoint, dan is deze cursus ook geschikt voor jou. In een door Computrain ingericht leslokaal kun je kiezen of je met de Nederlandse of Engelse versie van het programma wilt werken.
Voorkennis
Om optimaal van deze cursus te kunnen profiteren is kennis van PowerPoint op het niveau van de cursus PowerPoint Advanced: Dynamische Presentaties en Animaties gewenst. Dit houdt in dat je al prima presentaties kunt maken met tekst, tabellen, grafieken, afbeeldingen, audio en video en je kunt de dia's voorzien van overgangen en animaties.
Aan de hand van de Cursuswijzer op onze website kun je bepalen of je over voldoende voorkennis beschikt voor het succesvol volgen van deze cursus.
Heb je vragen over het niveau van de cursus? Neem dan contact op met onze ervaren opleidingsadviseurs.
Studiemateriaal
Het cursusmateriaal is door de specialisten van Computrain zelf geschreven. In het studiemateriaal zijn zowel de Nederlandse als Engelse menuopdrachten opgenomen.
Tevens beschik je over een online leeromgeving, e-Connect. Deze omgeving bevat alle informatie die je voor de cursus nodig hebt. In de online leeromgeving kun je makkelijk communiceren met de docent en de andere deelnemers.