Naar overzicht: MicrosoftMicrosoft Servers (inclusief Office System Servers)Microsoft System Center Operations Manager (SCOM/MOM)

System Center Operations Manager (SCOM) 2007 Fundamentals (Individueel Leren)


Duur: 3 dagen Prijs: € 1.350,00 (excl. btw) I1SC1

Doel
Deelnemers maken kennis met de mogelijkheden van Microsoft System Center Operations Manager 2007. Tevens leren zij deze te implementeren, configureren en beheren.
Doelgroep
De cursus is bedoeld voor systeem- en netwerkbeheerders die Microsoft System Center Operations Manager 2007 gaan implementeren om een serveromgeving te beheren.
Duur
3 dagen
Prijs
€ 1.350,00 (excl. btw) / € 1.485,00 (vof prijs)
Deelnemers
Maximaal 12 personen
Voorkennis
Voor het volgen van deze cursus is een goede kennis van Windows Server en een algemene kennis van Active Directory vereist.
Vervolgopleiding
System Center Operations Manager (SCOM) 2007 Advanced Administration of Implementing and Maintaining a Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services (M2793).
Bijzonderheden

Deze cursus wordt in een individuele cursusvorm aangeboden. De deelnemer bestudeert de leerstof zelfstandig en op zelf te bepalen data op een locatie van Compu'Train. De vermelde cursusduur van 5 dagen is een gemiddelde en is afhankelijk van het niveau en de inzet van de deelnemer. Lees meer over individueel leren...

Naast de individuele cursusvorm wordt deze cursus ook als klassikale cursus aangeboden. De inhoud en prijs van beide cursussen is gelijk.

Bekijk de cursusinformatie en data van de klassikale cursus CT3387...

Deze cursus kan samen met de cursus System Center Operations Manager (SCOM) 2007 Advanced Administration worden gebruikt als voorbereiding op het Microsoft Technology Specialist-examen 70-400: Microsoft System Center Operations Manager 2007, Configuring.